FAKRO LWK Plus 305 60 x 130 cm 3-dílné Půdní schody

FAKRO LWK Plus 305 60 x 130 cm 3-dílné Půdní schody

Odeslat produkt na e-mail
Vygenerovat PDF
Dostupnost:Do týdne na skladě
Cena: 3 920 Kč Bez daně: 3 240 Kč
Množství:  

DOPRAVA 170  kč s dph včetně dobírky

Skládací dřevěné půdní schody zateplené LWK Plus

Půdní schody LWK Plus jsou skládací schody vysoké kvality, 3 anebo 4 dílné. Mají esteticky vykonaný termoizolační poklop v bílém provedení a jsou standardně vybavené příslušenstvím umožňujícím komfortní používání - patky, madlo. Stupně jsou vysunuté mimo schodnice žebříku, což dostatečně usnadňuje pohyb po nich.

umožňují snadný a bezpečný výstup na neužívané podkroví bez nutnosti vstavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické požadavky, jak rovněž bezpečnostní požadavky, a také zajišťují plné pohodlí při používání.

 

Úspora místa

Půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve kterém byly zamontovaný.

Snadná montáž

Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami, jak rovněž přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodané jako kompletně zmontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

Pohodlná obsluha

Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.

Záruka

Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku.

Technické údaje: LWK
maximální zatížení: 160 kg
souč. prostupu tepla U schodů: 1,1 W/m2K
tloušťka tepelné izolace: 3 cm
tloušťka poklopu: 3,6 cm
Splňují normu EN 14975