FAKRO LWS Plus 305 3-dílné 70 x 140 cm Zateplené půdní schody

FAKRO LWS Plus 305 3-dílné 70 x 140 cm Zateplené půdní schody

Odeslat produkt na e-mail
Vygenerovat PDF
Dostupnost:Do týdne na skladě
Cena: 3 710 Kč Bez daně: 3 066 Kč
Množství:  

 

 

DOPRAVA 170  kč s dph včetně dobírky

Skládací půdní schody zateplené LWS Plus

 
umožňují snadný a bezpečný výstup na neužívané podkroví bez nutnosti vstavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické požadavky, jak rovněž bezpečnostní požadavky, a také zajišťují plné pohodlí při používání.
 
 
 
Úspora místa
 
Půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve kterém byly zamontovaný.
 
Snadná montáž
 
Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami, jak rovněž přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodané jako kompletně zmontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.
 
Pohodlná obsluha
 
Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.
 
Dodatečné vybavení
 
Pro zvýšení uživatelského komfortu, jak rovněž urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení.
 
Záruka
 
Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku.
 
Schody LWS SMART jsou základní verzí skládacích schodů 3 anebo 4 – dílných. Jsou vyrobené z borovicového dřeva. Mají termoizolační poklop v béžové barvě, který je možné např. polepit anebo pomalovat na libovolný odstín a snadno přizpůsobit k charakteru interiéru. Stupně nevyčnívají mimo schodnice žebříku. Schody Plus je možné dodatečně vybavit příslušenstvím (patky, madla, zábradly 
 
 
Splňují normu 
EN 14975