Velux kyvné poplastované střešní okno GGU 0060 MK06 78 x 118 cm - se zasklením 60

Velux kyvné poplastované střešní okno GGU 0060 MK06 78 x 118 cm - se zasklením 60

Cena: 11 562 Kč 12 802 Kč Bez daně: 9 555 Kč
Množství:  

 

Kyvné střešní okno Velux GGU 0060

 

Kyvné střešní okno s ventilační klapkou

Kyvné okno GGU s ventilační klapkou nabízí kromě praktických vlastností okna GGL navíc zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům a elegantní vzhled. Je vyrobeno z lepeného dřevěného profilu s povrchovou vrstvou z polyuretanu, výhodně tak využívá přednosti obou materiálů.

 

Díky těmto mimořádným vlastnostem můžete okno GGU využít všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na snadnou údržbu, nebo v prostorách se zvýšenou vlhkostí. Všude bez výjimky pak můžete ocenit eleganci bílého povrchu, která pomůže vytvořit originální atmosféru interiéru.

 

Ovládání

Okenní křídlo i ventilační klapka jsou ovládány pomocí ergonomického madla v horní části křídla. Lze doplnit také motorickou jednotkou pro elektrické ovládání.

 

Materiál rámu/křídla

Povrchová vrstva z polyuretanu opatřená lakem bílé barvy s UV fi ltrem (polyuretanová úprava), NCS S 0500-N jako RAL 9003. Při hoření se neuvolňují žádné těžké kovy ani dioxin. Jádro profi lu z lepeného dřevěného hranolu.

 

Materiál vnějšího oplechování

Okno GGU dodáváme standardně s izolačním dvojsklem a s hliníkovým oplechováním. Na objednávku i v provedení z mědi nebo titanzinku.

 

Energeticky úsporné zasklení --60:

 

• Úspora energie
• Samočisticí povrch
• Vnější tvrzené sklo
• Lepší zvuková izolace
• Vnitřní lepené bezpečnostní sklo

 

2x3 mm – laminované sklo
12 mm – krypton
6 mm – tvrzené sklo se selektivně reflexní vrstvou

 

 

Lemování není součástí balení nutno dokoupit.