FAKRO LDK 305 70 x 120 cm LDS-10 výsuvné půdní schody

FAKRO LDK 305 70 x 120 cm LDS-10 výsuvné půdní schody

Cena: 5 225 Kč Bez daně: 4 318 Kč
Množství:  

DOPRAVA ZDARMA

Fakro LDK 305 70x120 (LDS-10) Výsuvné dřevěné půdní schody 

(vnější rozměry skříně 68 x 118,4 cm)

Kompletní půdní schody LDK se skládají ze dvou částí, které jsou dodávány ve dvou baleních (LDK a posuvný segment LDS)
LDK + posuvný segment LDS-9  =  výška stropu 280
LDK + posuvný segment LDS-10 = výška stropu 305

Schody Fakro LDK jsou dvoudílné schody s posuvným dolním dílem. Jsou konstruované podobně jak skládací schody. Různí se způsobem skládání žebříku. Ve schodech LDK jsou díly žebříku přesouvány vůči sobě. Díky tomu je možné eliminování vzdálenosti, která je potřebná k rozložení klasických skládacích schodů. Konstrukce schodů dvoudílných umožňuje rovněž jejich hlubější připevnění ve stropu.
Umožňují snadný a bezpečný výstup na neužívané podkroví bez nutnosti vstavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické požadavky, jak rovněž bezpečnostní požadavky, a také zajišťují plné pohodlí při používání.

Úspora místa
Půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve kterém byly zamontovaný.

Snadná montáž
Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami, jak rovněž přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodané jako kompletně zmontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

Pohodlná obsluha
Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.

Záruka
Půdní schody FAKRO mají 3-letou záruku.

Splňují normu EN 14975