FAKRO LTK Energy 70x140 305 Skládací půdní schody zateplené

FAKRO LTK Energy 70x140 305 Skládací půdní schody zateplené

DOPRAVA ZDARMA po celé ČR

 

Skládací půdní schody zateplené LTK Energy 305 70x140

Výška stropu 305cm

Termoizolační půdní schody LTK Energy nové generace jsou určeny do nízkoenergetických domů a jsou určeny pro zákazníky kladoucí důraz na co nejnižší součinitel prostupu tepla. Zaručují vysokou úroveň komfortu, vynikající termoizolační parametry a 4. nejvyšší třídu těsnosti.
Schody LTK Energy jsou vybaveny super termoizolačním bílým poklopem tloušťky 6,6 cm a rámem o výšce 18 cm. Schody jsou do výšky stropu 305 cm.
Umožňují snadný a bezpečný výstup do podkroví, splňují veškeré technické a bezpečnostní požadavky, zajišťují plné pohodlí při používání.

Technické údaje: LTK Energy

Vnější rozměry skříně: 68 x 138,4 cm

Tloušťka termoizolace: 6 cm
Tloušťka poklopu: 6,6 cm
Souč. prostupu tepla U schodů: 0,68 W/m2K
Výška skříně: 18cm
Šířka stupně: 8cm
Maximální zatížení: 160 kg
Třída těsnosti dle EN12207: 4

Úspora místa
Půdní schody FAKRO při skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve které jsou schody zamontovaný.

Snadná montáž
Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami a přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodávány kompletně smontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

Pohodlná obsluha
Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.

Dodatečné vybavení
Pro zvýšení uživatelského komfortu a pro urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení za příplatek (krycí lišty Fakro LXL, montážní úhelníky LXK)

  • Výrobce: Fakro
  • Kód výrobku: LTK
  • SKU: 1
  • Dostupnost: Na skladě
  • Cena: 8 044 Kč

  • Cena: 6 648 Kč

Poptat jinou variantu produktu

Pozor: Nezapomeňte připsat Váš kontakt - telefon nebo email na který Vám pošleme konkrétní nabídku po poptávaném produktu!