FAKRO LTK Energy 280 60 x 120 Skládací půdní schody zateplené

FAKRO LTK Energy 280 60 x 120 Skládací půdní schody zateplené

Cena: 6 442 Kč Bez daně: 5 324 Kč
Množství:  


DOPRAVA ZDARMA po celé ČR

 

Skládací půdní schody zateplené LTK Energy

Termoizolační půdní schody LTK Energy nové generace jsou určeny do nízkoenergetických domů a jsou určeny pro zákazníky kladoucí důraz na co nejnižší součinitel prostupu tepla. Zaručují vysokou úroveň komfortu, vynikající termoizolační parametry a 4. nejvyšší třídu těsnosti.
Schody LTK Energy jsou vybaveny super termoizolačním bílým poklopem tloušťky 6,6 cm a rámem o výšce 18 cm. Schody jsou do výšky stropu 280 / 305 cm.
Umožňují snadný a bezpečný výstup do podkroví, splňují veškeré technické a bezpečnostní požadavky, zajišťují plné pohodlí při používání.

Technické údaje: LTK Energy

Vnější rozměry skříně: 58 x 118,4 cm

Tloušťka termoizolace: 6 cm
Tloušťka poklopu: 6,6 cm
Souč. prostupu tepla U schodů: 0,68 W/m2K
Výška skříně: 18cm
Šířka stupně: 8cm
Maximální zatížení: 160 kg
Třída těsnosti dle EN12207: 4

Úspora místa
Půdní schody FAKRO při skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve které jsou schody zamontovaný.

Snadná montáž
Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami a přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodávány kompletně smontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

Pohodlná obsluha
Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.

Dodatečné vybavení
Pro zvýšení uživatelského komfortu a pro urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení za příplatek (krycí lišty Fakro LXL, montážní úhelníky LXK)