FAKRO LWS Smart 280 3 dílné 70 x 120 dřevěné půdní schody

FAKRO LWS Smart 280 3 dílné 70 x 120 dřevěné půdní schody

Cena: 3 994 Kč Bez daně: 3 301 Kč
Množství:  

 

DOPRAVA ZDARMA po celé ČR

Skládací dřevěné půdní schody zateplené FAKRO LWS Smart 280 70x120

(vnější rozměry skříně 68 x 118,4 cm,    max. výška místností 280 cm)

Technické údaje: 
 
Výška skříně:            14 cm
Šířka stupně:              8 cm
Tloušťka poklopu:    3,6 cm
Maximálna zatížení: 160 kg
Tloušťka termoizolace: 3 cm
Součinitel prostupu tepla: 1,1 W/m2K
 
Půdní schody LWS Smart jsou základním modelem skládacích schodů nové generace. Použitá inovativní řešení v nové konstrukci zajišťují rychlejší a jednodušší montáž schodů ve stropě.
Schody mají béžový poklop, který je možno polepit nebo nalakovat na libovolný odstín a snadno jej tak sladit s interiérem. Schody Fakro LWS Smart nejsou vybaveny madlem ani patkami.
 
umožňují snadný a bezpečný výstup na neužívané podkroví bez nutnosti vstavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické požadavky, jak rovněž bezpečnostní požadavky, a také zajišťují plné pohodlí při používání.
 
 
 
Úspora místa
 
Půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve kterém byly zamontovaný.
 
Snadná montáž
 
Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami, jak rovněž přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Schody jsou zákazníkovi dodané jako kompletně zmontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.
 
Pohodlná obsluha
 
Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.
 
Dodatečné vybavení
 
Pro zvýšení uživatelského komfortu, jak rovněž urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení.
 
Záruka
 
Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku.
 
 
Splňují normu 
EN 14975