FAKRO LWT 280 70 x 120 Skládací půdní schody  termoizolační

FAKRO LWT 280 70 x 120 Skládací půdní schody termoizolační

Cena: 7 318 Kč 8 134 Kč Bez daně: 6 048 Kč
Množství:  

Doprava zdarma po celé ČR

Skládací dřevěné půdní schody zateplené Fakro LWT termoizolační 

Speciálně pro potřeby nízkoenergetického stavebnictví byly navrženy super termoizolační schody LWT, které jsou vybaveny trojitým těsněním, zaručujícím dokonalou těsnost.

Super termoizolační půdní schody LWT jsou doporučovány k použití v nízkoenergetických stavbách, ve kterých je kladen velký důraz na minimalizaci tepelných ztrát. Díky vynikajícím termoizolačním parametrům mají značný vliv na úspory tepelné energie v budovách.

Technické údaje: LWT Super termoizolační Energy
Tloušťka termoizolace: 7,4 cm
Tloušťka poklopu: 8 cm
Souč. prostupu tepla U schodů: 0,51 W/m2K
Výška skříně: 22cm
Šířka stupně: 8cm
Maximální zatížení: 160 kg
Třída těsnosti dle EN12207: 4
Splňují normu: 14975

Úspora místa
Půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti.

Snadná montáž
Systém montáže umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami. Schody jsou zákazníkovi dodávány kompletně smontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

Pohodlná obsluha
Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop schodů. Jako příslušenství je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému otvírání/zavírání.

Dodatečné vybavení
Pro zvýšení uživatelského komfortu a urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení za příplatek (krycí lišty, montážní úhelníky).

Záruka
Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku.